Kościerzyna. Tłumy bawiły się przy śląskich szlagierach Mariusza Kalagi

niedziela, 16 lipca 2017 r., 00:22
fot. AL

W sobotni wieczór na kościerskim Rynku zabrzmiały śląskie szlagiery. Koncert Mariusza Kalagi przyciągnął tłumy mieszkańców i turystów, którzy wraz z artystą śpiewali i tańczyli do jego piosenek.

Trwa koncertowo lato na Rynku w Kościerzynie. W sobotę dla licznie zgromadzonych mieszkańców i turystów wystąpił Mariusza Kalaga prezentując zarówno śląskie szlagiery, jak i utwory country. Podczas dwugodzinnego występu artysty nie zabrakło takich piosenek, jak: Akordeonista, Nie zapomnę tamtej nocy, Rosa Amarilla, czy Jedna z Gwiazd.

A już za tydzień na kościerskiej plenerowej scenie pojawią się Sławomir i Claudii. 5 sierpnia natomiast odbędzie się koncert Dawida Kwiatkowskiego.


AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.