Kościerzyna. Kolory trzeźwości - żółty piknik w Ogródku Jordanowskim

sobota, 15 lipca 2017 r., 00:02
fot. AL

Za nami drugi z czterech pikników zorganizowanych w ramach Kampani Kolory Trzeźwości i Bezpieczeństwa. Tym razem całe rodziny bawiły się pod żółtymi barwami w Ogródku Jordanowskim. Organizatorzy pokazali jak można spędzać rodzinnie i aktywnie czas bez alkoholu.

Inicjatywę w ubiegłym roku zapoczątkowała Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Kampania ma na celu uświadomienie mieszkańcom, rodzinom, że można aktywnie, rodzinnie spędzać czas bez alkoholu. Cztery organizowane pikniki na terenie miasta mają pokazać jak to robić.

Podczas piątkowego, drugiego pikniku na wszystkich jego uczestników czekały między innymi takie atrakcje, jak: grill, dmuchany plac zabaw, konkursy z nagrodami, gry zręcznościowe, wata cukrowa, fotobudka, kącik malucha, czy wspólna zabawa z animatorami.

Kolejny piknik - zielony - odbędzie się 4 sierpnia w Parku przy ul. 8 Marca.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.