Łubiana-Korne. Skoda zderzyła się z golfem

piątek, 14 lipca 2017 r., 10:55
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowy poranek na K20. Kierujący skodą, chcąc dokonać manewr skrętu w lewo zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku golfem.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 8.

- Mundurowi, którzy pojechali na miejsce, ustalili, że 71-latek kierujący samochodem marki Skoda najprawdopodobniej nie zachował należytych środków ostrożności podczas skrętu w lewo i zderzył się z jadącym z naprzeciwka vw golfem, którym kierował 45-latek. Policjanci wydziału ruchu drogowego przeprowadzili oględziny pojazdów, a kolejni funkcjonariusze przesłuchiwali również świadków. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Szczegółowe okoliczności, jak i przyczyna wypadku wciąż jest przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.