Kurkowe Bractwo Strzeleckie dla WTZ w Kościerzynie

piątek, 14 lipca 2017 r., 09:07
fot. nadesłane

Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Kościerzynie pod Patronatem Okręgu Pomorskiego ZKBS RP i Burmistrza Miasta Kościerzyna zorganizowali Turniej Strzelecki o Łańcuch Herbowy Miasta Kościerzyna, podczas którego odbyła się zbiórka charytatywna na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kościerzynie.

Warsztat Terapii w Kościerzynie już od wielu lat jest wsparciem dla osób niepełnosprawnych z terenu całego powiatu kościerskiego. Oferowana przez warsztat pomoc jest znacząca oraz wielopłaszczyznowa. Dzięki wsparciu osób z zewnątrz placówka może działać jeszcze prężniej i pomagać jeszcze większej liczbie osób.

Zbiórka charytatywna, która odbyła się podczas Turnieju Strzeleckiego o Łańcuch Herbowy Miasta Kościerzyna zorganizowanego przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Kościerzynie pod patronatem Okręgu Pomorskiego ZKBS RP oraz Burmistrza Miasta Kościerzyna Michała Majewskiego zostanie w pełni przekazana na cele statutowe Fundacji "Sprawni Inaczej", Warsztatu Terapii Zajęciowej, którymi między innymi są: rehabilitacja osób niepełnosprawnych, aktywizacja zawodowa oraz wsparcie socjalne.

nadesłane/Agnieszka Jenta/Fundacja "Sprawni Inaczej", Oddział w Kościerzynie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.