Szatarpy. Moc atrakcji podczas pikniku rodzinnego

czwartek, 13 lipca 2017 r., 11:51
fot. nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

Rozpoczęły się kolejne festyny z cyklu "Pikniki Rodzinne w Gminie Nowa Karczma". Pierwszy odbył się w sobotę w Szatarpach.

Na uczestników festynu, jak zawsze czekało mnóstwo atrakcji m.in. spektakl teatralny "Bazyliszek" w wykonaniu aktorów z teatru Krak - Art z Krakowa, zabawy i konkursy z nagrodami! Mini wesołe miasteczko, malowanie buziek, słodki poczęstunek, pieczone prosię, pieczenie kiełbasek przy ognisku no i oczywiście super zabawa do późnych godzin …

Wszystkim, którzy pomogli przygotować dobrą zabawę, ale również tworzyć wspomnienia z wakacji, do których chętnie będą wracać dzieci w imieniu mieszkańców i Rady Sołeckiej w Szatarpach oraz Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie serdecznie dziękujemy.

Jednocześnie GOKSiR w Nowej Karczmie zaprasza na kolejny pikniki, który odbędzie się 22 lipca o godz. 15. na boisku w Liniewku.

nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.