Kościerzyna. Potrącił śpiącego na ulicy pijanego 39-latka

środa, 12 lipca 2017 r., 11:05
fot. archiwum

39-letni mężczyzna z urazem klatki piersiowej trafił do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środową noc w Kościerzynie. Mieszkańca powiatu kościerskiego leżącego na ulicy potrącił kierujący dacią podczas wykonywania manewru cofania.

Zgłoszenie o zdarzeniu na ulicy Spichlerzowej w Kościerzynie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 3.30.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący dacią 44-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego podczas manewru cofania potrącił śpiącego na ulicy 39-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Pieszy wydmuchał blisko 2,5 promila alkoholu - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, 39-latek z urazem klatki piersiowej został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.