Za nami Turniej Ringo o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna

środa, 12 lipca 2017 r., 09:26
fot. nadesłane/UM Kościerzyna

W poniedziałek na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kościerzynie odbył się III Turniej Ringo o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna. W zawodach udział wzięło sześć drużyn, które mierzyły się systemem każdy z każdym.

Po zaciętym i wyrównanym boju na pierwszym miejscu z kompletem zwycięstw uplasowały się Iga, Michalina i Oliwia, tuż za nimi znaleźli się Alan, Szymon, i Kamil, na ostatnim miejscu podium stanęli Agata, Zosia i Paulina. Czwarte miejsce zajęła drużyna w składzie: Wanessa, Oliwia Patryk i Konrad, piąte: Tomek, Amadeusz i Jakub natomiast szóste: Wiktoria, Brajan i Dawid.

Po meczach nastąpił czas na wręczenie pucharów, medali, pamiątkowych kubków z turnieju, słodyczy i wyróżnień dla wszystkich zawodników.

- Pamiętajmy, że sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. A naszym głównym celem jest wpoić dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń i ruchu na świeżym powietrzu - podkreśla Krzysztof Recław z kościerskiego magistratu.

Zajęcia odbyły się w ramach akcji: "Wakacje na Boisku Sportowy".

Organizatorem turnieju byli Biuro Placówek Oświatowych w Kościerzynie i MOPS.

nadesłane/UM Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.