Seniorzy bawili się w Grabówku

środa, 12 lipca 2017 r., 09:18
fot. nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

Kolejne spotkania Seniorów już za nami. Tym razem bawili się seniorzy z Grabówka, Jasiowej Huty, Grabowskiej Huty, Szponu i Sztofrowej Huty. Spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Grabówku.

Życzenia zdrowia, długich lat życia oraz zadowolenia z najbliższych Seniorom złożyli: Przewodniczący Rady Ryszard Kleinszmidt, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Bogusława Klaman oraz sołtysi - Konrad Sobiecki, Teresa Hildebrandt, Stefan Hapka, Piotr Słowik i Adam Olszewski

Atmosfera jak zawsze na spotkaniach Seniorów była doskonała! Nie brakowało smacznego jedzenia, śpiewów i tańców, które trwały do późnego wieczora.

nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.