Kościerzyna. Bezpieczne wakacje pędzlem dzieci

wtorek, 11 lipca 2017 r., 12:15
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci zorganizowali dla dzieci konkurs pod hasłem "Bezpieczne Wakacje" w ramach ogólnopolskiej akcji pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Jego podsumowanie odbyło się w Komendzie Powiatowej Policji w Kościerzynie. Oceniający prace byli pozytywnie zaskoczeni kreatywnością młodych ludzi.

W piątek policjanci podsumowali konkurs plastyczny pod hasłem "Bezpieczne Wakacje". Jego misją było wsparcie działań edukacyjnych w zakresie bezpieczeństwa, a głównym celem promowanie idei bezpieczeństwa podczas wakacji, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Zadaniem było przelanie na papier dowolną techniką plastyczną swoich wyobrażeń o bezpieczeństwie podczas wakacji.

Konkurs adresowany był do wychowanków świetlicy środowiskowej kościerskiego MOPS-u. Sędziowie byli pozytywnie zaskoczeni kreatywnością młodych ludzi. Podczas oceny jury brało pod uwagę m.in. wiek uczestników, estetykę wykonania, samodzielność i oryginalność pracy.

Wyniki konkursu "Bezpieczne Wakacje":
I miejsce zajęła Wiktoria Meyer
II miejsce zajął Aleksander Mielewczyk
III miejsce zajęła Paulina Meier

nadesłane/KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.