Zamek Kiszewski. Mazdą w drzewo - ranny sześciolatek

poniedziałek, 10 lipca 2017 r., 10:35
fot. archiwum

W sobotnie popołudni służby ratownicze interweniowały w Zamku Kiszewskim, gdzie mazda uderzyła w drzewo. Z obrażeniami ciała śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala został przetransportowany sześcioletni pasażer pojazdu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 16.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca mazdą mieszkanka Zblewa nie zachowała należytych środków ostrożności, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, gdzie uderzyła w drzewo. Wskutek zdarzenia do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany sześcioletni pasażer pojazdu - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, kierująca była trzeźwa.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.