Mały Klincz. Dachowała skoda fabia - poszkodowana 59-latka

poniedziałek, 10 lipca 2017 r., 10:31
fot. archiwum

59-letnia kierująca skodą trafił do szpitala po tym, jak straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i dachowała. Do zdarzenia doszło w piątek po południu w Małym Klinczu.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 15.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca Skodą Fabia 59-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego jadąc od Kościerzyny w kierunku Nowej Karczmy z wyjaśnianych przyczyn zjechała na pobocze, gdzie kierowany przez nią pojazd dachował. Kierująca była trzeźwa - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Wskutek zdarzenia 59-latka z urazem ręki trafiła do kościerskiego szpitala.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.