Koncert zespołu Kombii na finał pierwszego dnia święta Kościerzyny

niedziela, 9 lipca 2017 r., 00:21
fot. AL

Turniej Rycerski o Puchar Burmistrza Kościerzyny i potężna dawka muzyki czekała na uczestników tegorocznych obchodów Dni Kościerzyny. Na stadionie miejskim dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpili Krzysztof Wałecki & Darek Pietrzak z Oddziału Zamkniętego w programie Vintage Covers oraz zespół LemON. Zwieńczeniem pierwszego dnia świętowania był koncert legendarnej grupy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka - Kombii.

Za nami pierwszy dzień obchodów Dni Kościerzyny. Tradycyjnie sobotnie świętowanie upłynęło pod znakiem targów książki oraz koncertów. W tym roku tłumy, które pojawiły się na stadionie, mogły posłuchać Krzysztofa Wałeckiego & Darka Pietrzaka z Oddziału Zamkniętego w programie Vintage Covers, zespołu LemON z wokalistą Igorem Herbutem oraz grupy Kombii z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem. Część muzyczną poprzedził niezwykle widowiskowy Turniej Rycerski o Puchar Burmistrza Kościerzyny.

W niedzielę w ramach obchodów Dni Kościerzyny, jak co roku, nad jeziorem Gałęźnym odbędzie się Puchar Burmistrza w Wędkarstwie Śródlądowym, a o godzinie 14. w Sali Szopińskiego rozegrany zostanie Turniej Baśki.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.