Raduń-Dziemiany. Kierująca oplem wymusiła pierwszeństwo na renault

piątek, 7 lipca 2017 r., 12:11
fot. internet/OSP Raduń

W piątkowe przedpołudnie służby interweniowały na trasie Raduń - Dziemiany, gdzie opel zderzył się z renault. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 9. na trasie Raduń - Dziemiany, w miejscowości Kalwaria.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem 47-letnia kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą główną Renault Scenic, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Wskutek zdarzenia kierująca oplem została przetransportowana do chojnickiego szpitala.

Oboje kierujący byli trzeźwi.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Raduń, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.