Ukradł akumulatory z koparki - nie uniknie kary

czwartek, 6 lipca 2017 r., 10:29
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 42-latkowi, który jest podejrzany o kradzież z akumulatorów z zaparkowanej w lesie w okolicy Skorzewa koparki. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czyny i wskazał miejsce ukrycia łupów.

W poniedziałek funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zostali powiadomieni o kradzieży dwóch akumulatorów o wartości 1.400 zł. Nieznany sprawca miał je ukraść z zaparkowanej w lesie nieopodal Skorzewa koparki.

- Kryminalni od razu zajęli się tą sprawą i we wtorek zatrzymali 42-letniego mężczyznę, podejrzanego o to przestępstwo. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i wskazał miejsce ukrycia akumulatorów. Odzyskane przedmioty zostały przekazane właścicielowi. Zgromadzony materiał dowodowy pozwoli na postawienie podejrzanemu zarzutu kradzieży. - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

42-letniemu mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.