Szarżował ulicami Kościerzyny, drift zakończył w bramie

środa, 5 lipca 2017 r., 10:35

Szarżował ulicą Ogrodową, stracił panowanie nad pojazdem, BMW wjechał w bramę. Uciekł. Na jego nieszczęście zgubił tablice rejestracyjne, a całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu. 23-letni mężczyzna w końcu przyznał się do spowodowania kolizji. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 1.000 zł.

Do zdarzenia doszło w nocy z 23 na 24 czerwca na ulicy Ogrodowej w Kościerzynie. We wtorek 23-letni właściciel BMW trafił na kościerską komendę.

- Okazało się, ten młody mężczyzna, jadąc bardzo nierozważnie ul. Ogrodową, stracił panowanie nad samochodem BMW, uderzył w bramę wjazdową i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawca na miejscu pozostawił tablicę rejestracyjną, którą przekazano Policji za pośrednictwem Straży Miejskiej - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

- Mężczyzna na początku nie chciał się przyznać do tego, że to on spowodował kolizję, ale policjanci zaprezentowali zabezpieczony monitoring, na którym zarejestrowano całe zdarzenie. Ostatecznie 23-latek przyznał się i przyjął mandat karny w wysokości 1.000 złotych - dodaje.


AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.