Kościerzyna. Wakacje na boisku sportowym

wtorek, 4 lipca 2017 r., 12:49
Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum

Nie wszyscy latem mają szanse wyjechać na wakacje. Z myślą o tych, którzy zostają w mieście, kościerski samorząd ruszył z akcją "Wakacje na boisku sportowym - sport jako alternatywa uzależnień". Zajęcia odbywać się będą zarówno w lipcu, jak i sierpniu. Nudzisz się? Przyjdź na boisko i aktywnie spędzaj czas.

W akcji tej chodzi przede wszystkim o to, aby młodzi ludzie w sposób aktywny mogli spędzić. A jak pokazują poprzednie tego typu przedsięwzięcia, istnieje potrzeba ich organizowania, bo zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.

Sportowa akcja prowadzona jest od poniedziałku do soboty. Od 3 lipca do 22 lipca zajęcia będą prowadzone na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Strzeleckiej 1, z kolei od 31 lipca do 19 sierpnia na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. 8 Marca 1.

Od poniedziałku do piątku a oferty miasta będzie skorzystać w godzinach od 16.30 do 19.30, zaś w soboty od 10. do 16.

Szczegółowych informacji na temat akcji "Wakacje na boisku sportowym - sport jako alternatywa uzależnień" można uzyskać pod numerem telefonu - 605 575 521.

Ponadto 10 lipca na o godzinie 17. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kościerzynie rozegrany zostanie turniej ringo. Drużyna musi składać się z minimum pięciu osób. chętne teamy mogą zapisywać się telefonicznie pod nr tel. 605 575 521 lub mailowo: k.reclaw@koscierzyna.gda.pl.

Organizatorami akcji są: Miasto Kościerzyna, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Biuro Obsługi Placówek Oświatowych oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.