Dobry sezon LZS "Gwiazda" Karsin

wtorek, 4 lipca 2017 r., 10:07
fot. nadesłane/UG Karsin

Drużyna LZS "Gwiazda" Karsin do udanych może zaliczyć rozgrywki sezonu 2016/2017 pomorskiej V ligi - grupa II Gdańsk. Ze zdobyczą 46 punktów zajęła szóste miejsce.

Podopieczni trenera Andrzeja Borowskiego zwyciężyli w 13 spotkaniach, zaliczyli siedem remisów i osiem porażek. Szczególnie udana była runda wiosenna, w której drużyna nie zdobyła punktów tylko w dwóch meczach, a zwyciężała z zespołami takimi jak Chojniczanka II Chojnice czy Pomezania Malbork.

Łącznie w 28 meczach sezonu piłkarze z Karsina strzelili 69 bramek, tracąc przy tym 47. W najbliższych dniach piłkarze wznawiają treningi, by przygotować się do kolejnego sezonu rozgrywek.

nadesłane/UG Karsin/Łukasz Datta

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.