Sarnowy. VW Passat najechał na tył sharana - dwie osoby w szpitalu

wtorek, 4 lipca 2017 r., 09:58
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W poniedziałkowe popołudnie służby interweniowały na drodze wojewódzkiej w miejscowości Sarnowy. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów, wskutek czego do szpitala przetransportowano dwie osoby 33-letnią kobietę i 11-letnią dziewczynkę.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w poniedziałek po godzinie 13.

- Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym były trzeźwe. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 43-letni kierujący VW Passatem najechał na tył samochodu VW Sharan. W wyniku tego zdarzenia 33-letnia kierujący vanem i 11-pasażerka trafili do szpitala - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.