Już 23 lipca Bieg Twardego - ekstremalny bieg dla prawdziwych twardzieli

poniedziałek, 3 lipca 2017 r., 12:53
fot. archiwum

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja biegu dla wytrwałych - Biegu Twardego. Zawodnicy będą mierzyć się z bagnami, tonami żwiru i własnymi słabościami. Podejmij wyzwanie. Dołącz do silnych ciałem i niezłomnych duchem i zapisz się na bieg!

Trasa z biegu z pewnością nie należy do łatwych. Zawodnicy będą musieli trzymać się wyznaczonych linii, a każde pójście na łatwiznę będzie groziło dyskwalifikacją. Ci, którzy podejmą wyzwanie, będą mieli zadanie przebiec przez tereny bagienne, koryta zabagnionych rzeczek i podbiec pod piaszczyste góry byłej żwirowni.

- Przed Tobą ponownie okazja, by ubabrać się w błocie, powspinać na hałdy piachu i wymęczyć swoje ciało - zachęcają organizatorzy imprezy.

Kolejna, szósta już edycja Biegu Twardego odbędzie się w niedzielę, 23 lipca na terenie byłej żwirowni w Rybakach (k. Kościerzyny).

Podejmij wyzwanie. Dołącz do silnych ciałem i niezłomnych duchem i zapisz się na bieg! Możesz to uczynić tutaj.

Ekstremalnemu biegowi głównemu, towarzyszyć będzie też bieg dla młodych miłośników wrażeń - odcinek 500 m z przeszkodami dla dzieci do 12 roku życia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.