Marian Knuth podwójnym srebrnym medalistą Mistrzostw Europy

poniedziałek, 3 lipca 2017 r., 12:41
fot. nadesłane

Dwa srebrne medale wywalczył na odbywających się w Białej Podlaskiej Marian Knuth z Wielkiego Klincza. Reprezentant gminy Kościerzyna wystartował w dwóch konkurencjach - martwym ciągu i trójboju.

Od 25 czerwca do 1 lipca w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Europy w Wyciskaniu sztangi na ławce, trójboju siłowym oraz singlowym martwym ciągu oraz przysiadzie. W zawodach wystartowało ponad 350 zawodniczek i zawodników reprezentujących ponad 20 krajów.

Wśród nich był także Marian Knuth z Wielkiego Klincza, który zawalczył w dwóch konkurencjach - martwym ciągu i trójboju siłowym. Tę ostatnią konkurencję zakończył z wynikiem 500 kg (150 + 110 + 24), uzyskując srebrny medal w swojej kategorii. W martwym ciągu z wynikiem 235 kg także stanął na drugim stopniu podium.

Tym samym zawodnik z gminy Kościerzyna został dwukrotnym srebrnym medalistą Mistrzostw Europy.

Zawody zostały zorganizowane przez Federację GPC oraz Polską Unię Trójboju Siłowego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.