Olpuch-Wdzydze Tucholskie. Peugeot wypadł z trasy i uderzył w drzewo

poniedziałek, 3 lipca 2017 r., 10:43
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

30-letnia pasażerka peugeota została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie na trasie Olpuch-Wdzydze Tucholskie. Peugeot wypadł tam z trasy i uderzył w drzewo.

Zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze powiatowej relacji Olpuch - Wdzydze Tucholskie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w sobotę około godziny 14.25. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny i poszukiwali świadków zdarzenia.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni kierujący peugeotem, na łuku drogi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierujący peugeotem był trzeźwy. 30-letnia pasażerka z obrażeniami została przewieziona do kościerskiego szpitala - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność na drodze!

- Pamiętajmy, by dostosować prędkość jazdy do warunków na drodze - jedźmy wolniej i ostrożniej, bo na nawierzchni mokrej łatwo wpaść w poślizg - zaznacza asp. Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.