Kościerzyna. Big Band Freddens w rock'owym wydaniu

piątek, 30 czerwca 2017 r., 22:06
fot. AL

Wyjątkowy koncert na kościerskim Rynku dał Big Band Freddens, który po raz pierwszy zaprezentował rock'owy repertuar. Ci, którym nie straszny był lejący się z nieba deszcz, mieli okazję wysłuchać największe przeboje takich zespołów, jak: Metallica, The Doors, Guns n'Roses, The Rolling Stone. Koncert odbył się w ramach jubileuszu 60-lecia działalności Kościerskiego Domu Kultury.

W piątkowy wieczór na kościerskim Rynku odbył się kolejny akcent jubileuszu 60-lecia Kościerskiego Domu Kultury. Dla mieszkańców miasta, jak i gości na scenie wystąpił zespół Big Band Freddens, który po raz pierwszy zaprezentował się na rock'owo.

Ci, którzy mimo niesprzyjającej aury pojawili się na rynku, z pewnością tego nie żałowali.

- Jestem wieloletnią fanką zespołu. Ogromnie cieszę się z tego, że dane mi było usłyszeć Big Band Freddens w nowych, rockowych aranżacjach. Czuję bluesa, ale moim gustom muzycznym znacznie bliżej do rocka. Koncert zaspokoił mój muzyczny głód w stu procentach. Warto było na niego przybyć i trochę nawet zmoknąć - podkreśla pan Mateusz.

Dodajmy, że uroczystości z okazji diamentowego jubileuszu Kościerskiego Domu Kultury potrwają do końca roku. We wrześniu odbędzie się spektakl muzyczno-filmowy, który będzie pokłosiem warsztatów z Konradem Mastyłło. Na przełomie listopada i grudnia dla mieszkańców, jak i przed komisją CIOFF Światowy Związek Śpiewaczy i Zespołów Tanecznych w nowym repertuarze wystąpi z kolei Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Kościerzyna".

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.