Skorzewo-Stężyca. Ciężarówka wpadła do rowu - kierowca pijany

wtorek, 27 czerwca 2017 r., 10:03
fot. archiwum

W poniedziałkowe popołudnie służby interweniowały na trasie Skorzewo-Stężyca. Ciężarowe volvo wpadło do rowu. Badanie alkotestem kierowcy na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości.

W poniedziałek po godzinie 13. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie, że w rowie przy trasie Skorzewo-Stężyca znajduje się samochód ciężarowy.

- Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący ciężarowym Volvo 43-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechał do rowu. Na odcinku, na którym doszło do zdarzenia, ruch przez kilka godzin był ograniczony. Kierowca poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, wydmuchał blisko 1,5 promila alkoholu - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

43-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.