Kościerzyna. Gala Champion's Fight Night

niedziela, 25 czerwca 2017 r., 00:29
fot. AL

Piąta edycja Gali Champion’s Fight Night za nami. 11 niezwykle zaciętych pojedynków do ostatniego gongu dostarczyły publiczności wiele emocji i wrażeń. Największe napięcie dało się odczuć podczas walk wieczoru, gdzie na ringu spotkali się Marcin Grabowski vs. Alan Jachimowski oraz Patryk Kamiński vs. Mateusz Gola.

Gala Sportów Walki - Champion's Fight Night odbyła się już po raz piąty, w tym po raz czwarty w Kościerzynie. Z roku na rok jest na coraz wyższym poziomie sportowym i organizacyjnym, a cieszy się też coraz większym zainteresowaniem wśród sympatyków sportów walki. Tym samym Kościerzyna ma możliwość gościć zawodników z całej Polski i nie tylko.

W tym roku naprzeciwko zawodników KS Champion Gdańsk stanęli reprezentanci niemieckiego Fightclub Leverkusen, a tym samym zgromadzona w sobotni wieczór w kościerskiej hali sporotowo-widowiskowej publiczność miała okazję oglądać osiem emocjonujących walk polsko-niemieckich. W ostatecznycm rozrachunku to drużyna KS Champion Gdańsk stosunkiem wygranych meczów 5:3 wyszła zwycięsko z tegoż pojedynku.

Ponadto na ringu jako jedyna przedstawicielka kościerskiego KS Champion zaprezentowała się Wiktoria Kolczyk, która na punkty pokonała swoją rywalkę Weronikę Zając z Agoga Gym Lębork.

Najwięcej emocji dostarczyły jednak dwie walki wieczoru. W pierwszej z nich na ringu stanęli Marcin Grabowski (KS Champion Gdańsk) oraz Alan Jachimowski (Sako). Walka zakończyła się długo przed czasem, a reprezentant KS Champion musiał uznać wyższość swojego przeciwnika.

Na zakończenie emocjonującego wieczoru walkę stoczyli Mateusz Gola (Wiśniewski Team) oraz Patryk Kamiński (KS Champion). Zwycięsko z pojedynku wyszedł Patryk Kamiński.

- Bardzo się cieszę z walki wieczoru, podczas której walczył mój wychowanek - Patryk Kamiński. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w seniorach i pomimo dwóch ciężkich nokdaunów, podniósł się i doprowadził do wygrania, gdzie w drugiej i trzeciej rundzie udało mu się jeszcze trafić przeciwnika - komentuje Bogdan Bliźniak z KS Champion.

- Udało nam się wygrać pojedynek polsko-niemiecki. Myślę, że impreza stała na wysokim poziomie. Dlatego też cieszę się podwójnie. Zadwoleni z pobytu u nas są także Niemcy, więc być może uda nam się nawiązać współpracę polsko-niemiecką - podsumowuje.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.