Lubieszyn. Wypadek z udziałem rowerzysty

poniedziałek, 19 czerwca 2017 r., 22:47
fot. archiwum

43-letni rowerzysta trafił do szpitala po tym, jak został potrącony na drodze wojewódzkiej w Lubieszynie. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazała, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym blisko 3 promile alkoholu. Funkcjonariusze prowadzącą postępowanie celem ustalenia sprawcy zdarzenia. W związku z tym poszukują także świadków wypadku.

Zgłoszenie o zdarzenia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w poniedziałek około godziny 21.30. Z zawiadomienia wynikało, że przy drodze wojewódzkiej w Lubieszynie leży rowerzysta.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letni rowerzysta został potrącony przez nieznany pojazd, w wyniku czego upadł na ziemię doznając urazu głowy i twarzoczaszki. Został przetransportowany do szpitala w Kościerzynie. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym blisko 3 promile alkoholu - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy zdarzenia. W związku z tym poszukują świadków tegoż wypadku.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.