Kompleks Medyk w Jantarze - wyjątkowe miejsce, w którym odzyskasz zdrowie

poniedziałek, 19 czerwca 2017 r., 10:43
fot. nadesłane

Marzysz o wypoczynku w pięknym, urokliwym miejscu? Chcesz podreperować zdrowie? Potrzebujesz rehabilitacji? Odwiedź ośrodek Medyk w Jantarze. To położony na Mierzei Wiślanej komfortowy kompleks rehabilitacyjno-rekreacyjny - idealne miejsce na pobyt leczniczy, jak również na urlop dla całej rodziny.

Ośrodek "Medyk" usytuowany jest 40 km od Gdańska, w miejscowości Jantar na Mierzei Wiślanej. Cały kompleks położony jest na ogrodzonym i strzeżonym terenie o powierzchni 2,5 ha. Otoczony jest pięknymi nadmorskimi lasami, leży tuż przy pięknych i czystych plażach Morza Bałtyckiego.

Goście mają do dyspozycji nie tylko komfortowe domki, ale też nowy hotel z pokojami dwuosobowymi nowocześnie wyposażonymi oraz apartamenty o powierzchni 60 m kw. i 80 m kw. Na terenie ośrodka znajdują się basen do ćwiczeń, jakuzzi, sauny, sale gimnastyczne, siłownia oraz liczne gabinety z bogatym zapleczem fizjoterapeutycznym. Wypoczywający mogą korzystać również z kawiarni, siłowni, salonu fryzjerskiego a także z usług kosmetycznych.

Na terenie kompleksu znajduje się 47 domków letniskowych, dwupoziomowych z dwiema sypialniami, pokojem dziennym, kuchnią w pełni wyposażoną oraz łazienką.

Przy sprzyjającej aurze w okresie wakacyjnym goście mogą korzystać z odkrytego basenu z podgrzewaną wodą, nadzorowanym przez ratownika. Przygotowano dla nich też liczne miejsca do rekreacji - korty tenisowe, boiska do gry w piłkę, plac zabaw dla dzieci, dmuchańce, świetlicę z bilardem i piłkarzykami oraz wiatę grillową z pizzerią. Najmłodsi mogą też skorzystać z zabaw z wykwalifikowaną animatorką.

W trosce o Twoje zdrowie

Ośrodek "Medyk" kieruje swą ofertę dla osób pragnących zadbać o swoje zdrowie, poprawę sprawności fizycznej i wydolności. Specjalizuje się w prowadzeniu rehabilitacji ogólnoustrojowej, ortopedycznej i kardiologicznej. Zespół ośrodka pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie. Świetnie wykwalifikowana załoga fizjoterapeutów i masażystów wykonuje ponad 70 specjalistycznych zabiegów w zakresie: fizjoterapii, laseroterapii, światłolecznictwa, balneotologii, hydroterapii, profesjonalnie prowadzonych ćwiczeń usprawniających zespołowych i indywidualnych, masaży ręcznych i pneumatycznych, krioterapii ogólnoustrojowej i miejscowej.

W "Medyku" pracuje zespół profesjonalnie przygotowanych i doświadczonych lekarzy i rehabilitantów, którzy z pewnością zaplanują indywidualny program usprawniania dostosowanego do potrzeb i możliwości każdego kuracjusza.

W ofercie ośrodka znaleźć można też pobyty refundowane w ramach umowy z NFZ.

Spędź w "Medyku" dwa dni i sprawdź, jak się ma Twoje serce

W ofercie "Medyka" znaleźć można również specjalną ofertę, dla tych, którzy nie mają czasu na dłuższy wypoczynek. Podczas dwudniowego pobytu można skorzystać ze specjalnego pakietu diagnostyki kardiologicznej, podczas której wykonywane są badania: Echo serca, EKG, holter i próba wysiłkowa.

Medyk Roman Gaik Sp.J
Ul. Rybacka 44
82-103 Jantar
Tel. 55 247 89 69
Kom. 603 895 739
medyk@mierzeja.pl
www.klinika-medyk.pl

Odwiedź profil ośrodka Medyk na facebooku

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.