Lubiana Cup 2017 za nami

niedziela, 18 czerwca 2017 r., 14:07
fot. AL

12 zespołów, ponad 100 zawodników, 48 meczów, 218 bramek - tak w wielkim skrócie można podsumować pierwszy turniej piłki nożnej Lubiana Cup 2017, który w sobotę został rozegrany na stadionie w Łubianie. Organizatorem turnieju był Krzysztof Recław.

W rozgrywkach wystartowało aż 12 zespołów z województwa pomorskiego oraz zaprzyjaźniony team z województwa łódzkiego. Łącznie umiejętności piłkarskie zaprezentowało ponad 100 dzieci.

- Początkowa faza turnieju polegała no podziale drużyn na dwie grupy. Rozgrywki odbywały się w systemie każdy z każdym. Po rozegraniu wszystkich spotkań grupowych drużyny z miejsc 1 - 3 awansowały do Ligi Mistrzów, natomiast drużyny z miejsc 4 - 6 do Ligi Europejskiej - relacjonuje Krzysztof Recław.

Jak dodaje, podczas całego turnieju rozegrano 48 meczów, w których padło aż 218 bramek!

LKS Ceramik Łubiana dziękuję sponsorom za pomoc w organizacji turnieju. Głównym organizatorem turnieju był Krzysztof Recław. Patronat honorowy nad imprezą objął wójt gminy Kościerzyna Grzegorz Piechowski.

Klasyfikacja ostateczna:

Liga Mistrzów:
1. miejsce - U2 Bytów
2. miejsce - GTS Pruszcz Gdański
3. miejsce - KP Starogard Gdański II
4. miejsce - KP Starogard Gdański I
5. miejsce - Escola Futbolu-Szkółki Piłkarskie
6. miejsce - Olimpijczyk Skorzewo

Najlepszym bramkarzem został: Filip Lampkowski z KP Starogard Gdański

Królem strzelców został: Filip Maszka z U2 Bytów

Liga Europejska:
1. miejsce - EX Siedlce Gdańsk
2. miejsce - Korner Korne
3. miejsce - WDA Lipusz
4. miejsce - ZPS LUBIANA
5. miejsce - UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
6.miejsce - LKS Ceramik Łubiana

Najlepszym bramkarzem został: Michał Wąsowicz z Korner Korne

Królem strzelców został: Filip Dułak z EX Siedlce Gdańsk

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.