26-latek zatrzymany za posiadanie marihuany i amfetaminy

piątek, 16 czerwca 2017 r., 08:36
fot. archiwum

Kilkanaście gramów marihuany i amfetaminy zabezpieczyli kościerscy kryminalni w lokalu zajmowanym przez 26-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu kościerskiego usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech.

W środę policjanci z Kościerzyny, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 26-latek przechowuje narkotyki.

- Wiedza kryminalnych potwierdziła się. W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczono narkotyki -kilkanaście gramów marihuany i amfetaminy. 26-letni mieszkaniec powiatu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie zostaną przedstawione zarzuty posiadania narkotyków - podaje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Dodajmy, że posiadanie środków odurzających zagrożonych jest karą pozbawienia wolności do trzech lat.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.