Kościerzyna. Kierująca volvo potrąciła 78-letnią rowerzystkę

środa, 14 czerwca 2017 r., 21:33
fot. archiwum

Kierująca rowerem 78-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala po tym, jak podczas przejazdu przez przejście pieszo-rowerowe została potrącona przez samochód.

Do zdarzenia doszło około godziny 19.30 na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierująca volvo 33-letnia została oślepiona przez słońce, w wyniku czego potrąciła przejeżdząjącą przez przejście pieszo-rowerowe 78-letnią rowerzystkę - podaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

78-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala. Obie kierujące były trzeźwe.

Szczegółowe okoliczności, jak i przyczyna zdarzenia są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.