Skorzewo. Audi uderzyło w Alfę Romeo - kobieta w ciąży i trójka dzieci w szpitalu

środa, 14 czerwca 2017 r., 15:11
fot. AL

Troje dzieci i kobieta w ciąży trafili do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej w Skorzewie. Kierujący audi uderzył tam w tył Alfy Romeo.

Do zdarzenia doszło na wysokości stacji benzynowej w Skorzewie.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że 46-letni kierujący audi najechał na tył Alfy Romeo, którym kierowała 26-letnia kobieta. Alfą podróżowało troje dzieci w wieku 1,5 roku oraz trzech i sześciu lat. Jedno z nich na skutek uderzenia wyleciało przez okno. Kobieta w zaawansowanej ciąży do szpitala została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Szczegółowe okoliczności wypadku są przedmiotem ustaleń policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.