Lubań. Seatem rozbił się na drzewie - sam pojechał do szpitala

wtorek, 13 czerwca 2017 r., 11:20
fot. archiwum

Rozbił samochód na drzewie. Doznał obrażeń. Do szpitala zawiozła go żona. Badanie alkomatem wykazało, że 54-letni mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy. O jego losie zadecyduje wynik prowadzonego postępowania.

W poniedziałek około 12. oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o rozbitym samochodzie w Lubaniu.

- Na miejsce skierowano policjantów, którzy zastali rozbitego seata ibizę. Kierowcy nie było jednak na miejscu zdarzeniu. W toku podjętych czynności ustalili, że kierujący seatem 54-latek uderzył w drzewo, w wyniku czego doznał obrażeń. Do szpitala przywiozła go żona. Policjanci poddali mężczyznę badaniu na zwartość alkoholu w organizmie. Znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Dodatkowo pobrano krew do badań - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej komendy.

Jak dodaje, 54-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego zatrzymano prawo jazdy kategorii A, B i C.

O jego losie zadecyduje wynik prowadzonego postępowania.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.