We dwóch na rowerze - 13-latek w szpitalu

wtorek, 13 czerwca 2017 r., 11:10
fot. archiwum

Z obrażeniami ciała do szpitala trafił 13-letni mieszkaniec Kościerzyny, który przewrócił się na rowerze. Jednośladem podróżował wraz z 12-letnim kolegą.

W poniedziałek około godziny 19.20 dyspozytor Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Kościerzynie powiadomił policjantów o 13-letnim pacjencie, którego obrażenia wskazywały, iż doznał je w wyniku zdarzenia drogowego.

- Funkcjonariusze ustalili, że 13-letni mieszkaniec Kościerzyny jechał ulicą Klasztorną na rowerze wraz z 12-letnim pasażerem. Stracił panowanie nad jednośladem. Przewrócił się, uderzając o barierkę. Został przetransportowany do szpitala - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Policjanci apelują do rowerzystów o zakładanie kasku i ochraniaczy, dzięki którym można zminimalizować urazy w przypadku upadku.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.