Włamał się do altany i ukradł rower - 32-latek zatrzymany

wtorek, 13 czerwca 2017 r., 10:47
fot. archiwum

Nawet kara 10 lat pozbawienia wolności grozi 32-latkowi, który usłyszał zarzut włamania z kradzieżą. Mężczyzna miał włamać się do altany na terenie Starej Kiszewy, skąd dokonał zaboru roweru.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w poniedziałek około godziny 16.

- Z ustaleń policjantów wynika, że w dniach od 9 do 10 czerwca 32-letni mężczyzna włamał się do altany na terenie Starej Kiszewy, skąd dokonał zaboru roweru o wartości 600 zł. Mieszkaniec Gdyni został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut dokonania włamania z kradzieżą. Po przeprowadzeniu czynności mężczyzna został zwolniony - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Czyn, którego miał dopuścić się mężczyzna, jest zagrożony karą pozbawienia wolności do lat dziesięciu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.