41-latek wywrócił się na motocyklu - trafił do szpitala

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 19:46
fot. archiwum/AL

Ze złamanym obojczykiem do szpitala trafił 41-letni mężczyzna, który wywrócił się na motocyklu. Do zdarzenia doszło w niedzielne przedpołudnie w Kościerzynie-Wybudowanie.

- Z ustaleń mundurowych wynika, że 41-letni mieszkaniec Chorzowa kierując motocyklem marki Kawasaki stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Ze złamanym obojczykiem został przetransportowany do kościerskiego szpitala - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.