Kościerzyna. Zderzenie dwóch audi na Szopińskiego

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 13:12
fot. archiwum

W piątkowy wieczór służby interweniowały na ulicy Szopińskiego w Kościerzynie, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierujący Audi A4 najechał na tył Audi A6. Do szpitala przetransportowano pasażera Audi A4.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 19.20.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący Audi A4 20-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego nie zachował należytych środków ostrożności, w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go Audi A6, którym kierował mieszkaniec powiatu kartuskiego. Wskutek zdarzenia urazu doznał pasażer Audi A4 - podaje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.