Mały Klincz. Kierująca seatem wymusiła pierwszeństwo na fordzie - trzy osoby w szpitalu

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 09:26
fot. archiwum

Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu w Małym Klinczu. Kierująca seatem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo na jadącym droga główną fordzie.

Zgłoszenie o wypadku służby otrzymały w sobotę około godziny 14.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierująca seatem 29-letnia mieszkanka naszego powiatu włączając się z drogi podporządkowanej na drogę główną nie zachował należytych środków ostrożności, doprowadzając tym samym do zderzenia z Fordem Mondeo, którym kierował 26-letni mieszkaniec Gdańska - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującą seatem oraz 26-letni pasażer i trzy letnie dziecko.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.