Pełen atrakcji festyn rodzinny w Kaliszu

niedziela, 11 czerwca 2017 r., 18:01
fot. AL

Dopisała pogoda, frekwencja, a przede wszystkim humory uczestnikom kolejnego już festynu rodzinnego,który w sobotnie popołudnie odbył się w Kaliszu. Jego organizatorzy, jak co roku, zadbali o szereg atrakcji i to zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych.

- Na festynie rodzinnym spotykamy się już po raz siódmy. Dzięki naszym sponsorom możemy uczcić Dzień Dziecka, Matki i Ojca. Staramy się, aby podczas festynu było mnóstwo atrakcji, szczególnie dla najmłodszych jego uczestników - mówi dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaliszu, Piotr Laska.

I tak było, gdyż na brak atrakcji nikt nie mógł narzekać. Na wszystkie dzieci czekały dmuchane zamki i zjeżdżalnie, Eurobungee,ujeżdżanie byka, plac zabaw, trampolina, hot-dogi, lody, napoje i wata, czy malowanie twarzy, czy loteria fantowa z nagrodą główną - rowerem o wartości ponad 1.000 zł.

Na piknikowej scenie zaprezentowali się także uczniowie kaliskiej szkoły, którzy w ostatnim czasie wygrali szereg konkursów. Była to więc okazja do zaprezentowania ich talentów szerszemu gronu.

Festyn rodzinny tradycyjnie zwieńczyła zabawa taneczna, na którą wszystkich dorosłych zaprosiła rada sołecka.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.