Skrzydłowo. Pięciolatka wbiegła pod samochód

piątek, 9 czerwca 2017 r., 18:48
fot. archiwum

W piątkowe popołudnie służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia w Skrzydłowie, gdzie pięciolatka została potrącona przez samochód. Dziewczynka została przetranportowana do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że pięcioletnia dziewczynka wybiegła z pobocza na jezdnię wprost pod jadącego VW Golfa, którym kierował 41-letni mieszkaniec naszego powiatu. Dziecko uderzyło w bok pojazdu - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Dziewczynka do szpitala została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Była przytomna.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.