Dzień Dziecka w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie

piątek, 9 czerwca 2017 r., 10:33
fot. nadesłane/PCM Garczyn

Z okazji Dnia Dziecka odbyło się wiele festynów i pikników, by umilić to święto milusińskim. Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych przygotowało też Powiatowe Centrum Młodzieży w Garczynie.

Festyn odbył się w sobotę, 3 czerwca z inicjatywy Rady Rodziców Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie. Impreza była skierowana do wychowanków sekcji żeglarstwa i pływania. Uczestnicy nie mogli narzekać na brak atrakcji, bo organizatorzy zadbali, by w ten dzień każdy znalazł coś dla siebie.

- Dzięki sponsorom i rodzicom atrakcji było co niemiara … zjeżdżalnia, byczek rodeo, sumo, malowanie twarzy, gry i zabawy z nagrodami na "Orliku", popcorn, lody, napoje, słodycze, grochówka, ognisko z kiełbaskami. Działo się dużo - wymienia Marek Wołoszyk, dyrektor Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie.

Nad całością imprezy czuwał Rafał Jażdżewski, Przewodniczący Rady Rodziców PCM.

AL
info. Marek Wołoszyk

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.