Nowa Karczma. VW Touran najechał na tył forda

piątek, 9 czerwca 2017 r., 10:04
fot. archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe popołudnie na ulicy Kartuskiej w Nowej Karczmie. Kierujący VW Touranem najechał tam na tył poprzedzającego go forda.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 17.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący VW Touranem 30-letni mieszkaniec naszego powiatu nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego najechał na tył Forda Mondeo, którym kierował 41-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Wskutek zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala został przetransportowany kierujący VW Touranem 30-latek.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.