Sportowo, artystycznie i fantastycznie - festyn szkolny w kościerskiej "szóstce"

czwartek, 8 czerwca 2017 r., 19:21
fot. AL

"Na sportowo-artystycznie, u nas będzie fantastycznie" - pod takim hasłem przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie odbył się doroczny festyn szkolny. I żaden z jego uczestników nie powinien mieć wątpliwości, że było fantastycznie. Szereg atrakcji przyciągnął całe rodziny.

Przegląd teatralny, występ zespołu tanecznego, zabawy sportowe, turniej unihokeja, zajęcia plastyczne, kącik naukowy, czy gry logiczne - te i wiele innych atrakcji czekało na wszystkich uczestników festynu szkolnego, który w czwartkowe popołudnie odbył się w kościerskiej "szóstce".

Impreza w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie to już tradycja. Rokrocznie odbywa się w czerwcu, a jest okazją nie tylko do wspólnej zabawy i integracji, ale również do pochwalenia się talentami uczniów. Program z roku na rok jest bogatszy, po z roku na rok w placówce przybywa uzdolnionych artystycznie dzieci i młodzieży.

Organizataorami festynu byli: Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej oraz Rada Rodziców Gimnazjum.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.