Łubiana. Mecz piłki nożnej z okazji Dnia Ceramika

wtorek, 6 czerwca 2017 r., 10:44
fot. nadesłane/Marcin Żurek

W ramach obchodów Dnia Ceramika w Łubianie rozegrano mecz piłki nożnej pomiędzy pracownikami a kadrą zarządzającą ZPS "Lubiana" S.A. Lepsi w sportowej rywalizacji okazali się pracownicy, którzy pokonali kadrę zarządzającą 5:1. Rywale zrewanżowali się za to w rzutach karnych.

Mecz rozegrano na odnowionej płycie boiska. Sędzią zawodów był Krzysztof Recław. Zakończył się on wynikiem 5:1 dla pracowników. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla pracowników. W rzutach karnych kadra pokonała przeciwników 4:2 a ostatecznie wynik meczu zgodnie ustalono na 1:1.

nadesłane/Marcin Żurek

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.