Vistal Gdynia zwycięzcą Festiwalu Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie

wtorek, 6 czerwca 2017 r., 10:29
fot. nadesłane/Paweł Godlewski

W miniony weekend na hali sportowej w Nowej Karczmie odbył się Festiwal Piłki Ręcznej dla dziewcząt rocznika 2004. W turnieju wzięło udział dwanaście zespołów. Główne trofeum wywalczył team Vistal Gdynia. Gospodarze uplasowali się na drugim miejscu. I to właśnie reprezentantka UKS Nowa Karczma, Nikola Męczykowska, została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.

Za nami już szósta edycja Festiwalu Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie. Od piątku do niedzieli o miano zwycięzcy wśród dziewcząt rocznika 2004 walczyło dwanaście zespołów. Najlepszą drużyną turnieju okazał się team Vistal Gdynia. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrana została z kolei Nikola Męczykowska, reprezentantka UKS Nowa Karczma.

Dodajmy, że tydzień wcześniej w ramach VI Festiwalu Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie rywalizowali chłopcy. Wśród nich zwycięskim zespołem okazała się ekipa - ŚKPR Świdnica I.

Organizatorami VI Festiwalu Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie byli: UKS Nowa Karczma, Pomorski Okręgowy Związek Piłki Ręcznej, powiat kościerski, gmina Nowa Karczma. Turniej odbył się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.

Wyniki VI Festiwalu Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie:

Kolejność końcowa - Dziewczęta rocznik 2004:
1. miejsce - Vistal Gdynia
2. miejsce - UKS Nowa Karczma
3. miejsce - LUKS Millenium Świekatowo
4. miejsce - MKS Słupia Słupsk
5. miejsce - KU AZS Politechnika Koszalińska
6. miejsce - MUKS "OMEGA" Mrągowo
7. miejsce - MKS Sambor Tczew
8. miejsce - MKS Tuzinek Gniezno
9. miejsce - UKS Bukowia Buk
10. miejsce - UKS Olimpijczyk Budzyń
11. miejsce - UKS "Jutrzenka Junior" Cegłów
12. miejsce - LUKS LIDER Winnica

Wyróżnienia indywidualne:
MVP Nikola Męczykowska UKS Nowa Karczma

Najlepsza siódemka:
Zuzanna Michalak - Vistal Gdynia
Joanna Zgleszewska - UKS Nowa Karczma
Nina Mrozińska - Millenium Świekatowo
Wiktoria Czerwińska - MKS Słupia Słupsk
Oliwia Mazurek - KU AZS Politechnika Koszalińska
Julia Daciuk - MUKS "OMEGA" Mrągowo
Martyna Neubaer - MKS Sambor Tczew

AL
info: Paweł Godlewski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.