Poszukiwania zakończone. 34-latek odnaleziony

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 19:15
fot. archiwum

Zakończyły się poszukiwania 34-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu w poniedziałkowe popołudnie i aż do wieczora nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna został odnaleziony około godziny 23.30 w okolicach Skorzewa. Jest cały i zdrowy.

O zaginięciu Policję powiadomił brat. Policjanci sprawdzają kontakty zaginionego, miejsca, w których mógł przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie oraz analizowali informacje na temat możliwości wykorzystania w sprawie poszukiwań monitoringu wizyjnego. Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego:
wiek z wyglądu 35-36 lat, wysoki wzrost, waga około 90 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemnego.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy powiatowej Policji w Kościerzynie pod nr 58-680-32-22 albo najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

Aktualizacja - wtorek godz. 8.50
Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, mężczyzna został odnaleziony. Jest cały i zdrowy. Poszukiwało go w sumie około 50 osób, w tym policjanci, funkcjonariusze PSP, strażacy z OSP oraz Specjalna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z psami. 34-latka odnaleziono w poniedziałek około godziny 23.30 w okolicach Skorzewa, gdy wychodził z lasu. Mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.