23-latek z pow. kościerskiego zatrzymany w Pruszczu z 4 kg marihuany!

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 12:32
fot. internet/KWP Gdańsk

W piątek policjanci z wydziału ds. zwalczania przestępczości pseudokibiców w Pruszczu Gdańskim zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. W jego samochodzie znaleziono cztery kilogramy marihuany.

- Policjanci zajmujący się walką z przestępczością pseudokibiców zatrzymali do kontroli VW Transportera. W samochodzie została zabezpieczona marihuana o łącznej wadzie czterech kilogramów. W związku ze sprawą zatrzymany został 23-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego - informuje podkom. Michał Sienkiewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji. Dwa dni później w Prokuraturze Rejonowej w Pruszczu Gdańskim 23-latek usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie, 23-latek znany jest w środowisku pseudokibiców klubu Arki Gdynia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.