Stara Kiszewa. Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

niedziela, 4 czerwca 2017 r., 18:48
fot. AL

Malowanie twarzy, wata cukrowa, dmuchane zjeżdżalnie i zamki, czy liczne gry, zabawy i konkursy - te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka w Starej Kiszewie. Z uwagi na deszczową aurę, festyn odbył się w Gminnej Hali Sportowej.

Lejący się z nieba deszcz pokrzyżował nieco plany organizatorom niedzielnych festynów. Deszczowa aura nie przeszkodziła jednak w dobrej zabawie uczestnikom Pikniku Rodzinnego w Starej Kiszewie, który z uwagi na warunki pogodowe przeniesiono do Gminnej Hali Sportowej.

Tam na tych młodszych, jak i nieco starszych mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji. Ku uciesze milusińskich nie brakło dmuchanych zjedżalni i placu zabaw, licznych konkursów i zabaw prowadzonych przez animatorów, malowania twarzy, balonowego ZOO, czy występów artystycznych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.