Kościerzyna. Moc atrakcji dla najmłodszych na Dzień Dziecka

sobota, 3 czerwca 2017 r., 16:06
fot. AL

Turniej streetball, strzelanie z łuku, speed-ball, zumba, sportowe konkurencje z nagrodami, pokaz karate, występy wokalno-taneczne, program cyrkowy, teatrzyk, zjeżdżalnie, zorbing, malowanie twarzy oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek czekało na uczestników festynu z okazji Dnia Dziecka w Kościerzynie.

Park przy ulicy 8 Marca w Kościerzynie w sobotę szczególnie przy uciesze najmłodszych mieszkańców miasta zamienił się w wielki plac zabaw. Odbył się tam bowiem festyn z okazji Dnia Dziecka. Na wszystkich milusińskich czekało mnóstwo atrakcji i to zarówno sportowych, edukacyjnych, jak i kulturalnych.

Wzorem roku ubiegłego piknik został podzielony na dwie części. W pierwszej z nich organizatorzy zapewnili jego uczestnikom sporo atrakcji sportowych, między innymi takich, jak: turniej streetball, zumba, strzelanie z łuku, czy speed-ball.

Nieco później nadszedł czas na kulturalną część świętowania. Nie brakowało więc występów tanecznych, wokalnych, czy instrumentalnych. Imprezę zwieńczył teatrzyk na dobranoc "Rubinowy książę".

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.