Dwa srebra Mistrzostw Polski dla KS Champion Kościerzyna

wtorek, 30 maja 2017 r., 15:11
fot. nadesłane/KS Champion Kościerzyna

W miniony weekend w miejscowości Mysiadło k. Warszawy odbywały się Mistrzostwa Polski kadetów młodszych i starszych w formule kick light. Reprezentacja Kościerzyny wzięła w nich udział i w składzie Aleksander Kaim, Alan Lemańczyk oraz Ksawery Żurawski wraz z trenerami Bogdanem Bliźniakiem i Kamilą Bałandą pojechali zawalczyć o najwyższe trofea.

W sobotę jako pierwszy do ćwierćfinałowego stanął Aleksader i pokonując przeciwnika Piotra Cieśle z klubu sportowego Dragon Starachowice zapewnił sobie miejsce na podium. Kolejny do walki stanął Ksawery Żurawski, który przegrał pojedynek z obecnym Mistrzem Polski - Jakubem Bilskim (UKS Relaks Skarżysko Kamienna). Następnego dnia Aleksander nie dał szans rywalowi i walkę o wejście do finału zakończył przed czasem.

Alan Lemańczyk nieznacznie na punkty przegrał walkę o złoty medal z Jakubem Pszennym (KS START Działdowo) i ostatecznie stanął na drugim miejscu podium. Warto dodać, iż był to debiut Alana na Mistrzostwach Polski. Również Aleksandrowi nie udało się wygrać trzeciej walki i zdobył srebrny medal przegrywając z Pawłem Kendziorskim z klubu Zamek Kurzętnik.

Podsumowując, zawodnicy KS Champion Kościerzyna z Mistrzostw Polski przywieźli dwa srebrne medale. Trenerzy, jak i reszta ekipy jest bardzo zadowolona ze startów, jak i całego wyjazdu.

nadesłane/KS Champion Kościerzyna/Olimpia Podolska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.