Depilacja laserowa Vectus w Gdańsku - Przełom w zakresie depilacji laserowej!

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 13:09
fot. nadesłane

Gładka i piękna cera to marzenie wielu kobiet. Marzenie, które do niedawna musiało być okupione cyklicznym bólem, związanym z tradycyjną depilacją. Na szczęście w XXI wieku technologia jest na takim poziomie, iż można wykonać bezbolesną depilację laserową, która zapewni długi, skuteczny i bezpieczny efekt.

Korzystaj z najwyższej jakości sprzętu!

Depilacja laserowa, to w gruncie rzeczy kilka sesji depilacyjnych, które zostawiają po sobie bardzo precyzyjne i długotrwałe rezultaty. Zabieg ten polega na eliminowaniu mieszków włosowych przy użyciu wiązki laserowej.

By jednak prawidłowo przeprowadzić depilacją laserową należy wybrać sprzęt najwyższej jakości. Szczególnie warto polecić laser diodowy Vectus. Sprzęt ten posiada innowacyjną technologię, dzięki której depilacja jest bezpieczna i przynosi wspaniałe rezultaty, a Klienci, którzy z niego skorzystali pozbywają się problemu z owłosieniem i to zupełnie bezboleśnie!

Głowica lasera emituje światło, które wnika w głąb skóry, gdzie jest absorbowane wyłącznie przez łodygę włosa, a konkretnie znajdującą się w nim aktywną melaninę. Wpływa to na uszkodzenie komórek macierzystych mieszka włosowego, co przekłada się na jego zniszczenie, ale także zapobiega ewentualnej regeneracji - tłumaczy dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog, właściciel Clinica Dermatologica oraz Clinica Cosmetologica w Gdańsku.

Warto tutaj zwrócić uwagę, iż przy projektowaniu Lasera Vectus udział brali najwyższej klasy specjaliści, z całego świata. Inicjatorem powstania tego sprzętu byli eksperci renomowanej firmy Palomar Medical Technologies, a przy jego rozwoju udział brali także naukowcy z uniwersytetu w Harvardzie.

Vectus - specyfikacja lasera

Lasera Vectus zawiera w sobie wiele elektronicznych podzespołów ora czujników. Taka specyfikacja techniczna zapewnia możliwość niezwykle dokładnego dostosowania wszystkich parametrów lasera i dopasowania ich do danej osoby.

Jak mawiają specjaliści przeprowadzający zabieg tym urządzeniem, lasera Vectus wyróżnia się przede wszystkim możliwością natychmiastowego badania poziom melaniny w depilowanej skórze, a to właśnie od jej odpowiedniej ilości zależy skuteczność zabiegu.

Więcej o depilacji laserem Vectus przeczytasz na stronie http://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Czy depilacja bez bólu naprawdę jest możliwa?

Z kolei osoby korzystające z usług depilacji laserowych, najbardziej chwalą sobie w laserze Vectus, to że działa on w sposób praktycznie bezbolesny. Co w porównaniu do pozostałych laserów depilacyjnych jest wyjątkiem. Vectus nie wywołuje dużego bólu, ponieważ głowica urządzenia jest pokryta chłodzącym szafirowym szkłem. Co więcej technologia Advanced Contact Cooling, dopasowuje poziom mocy do odczuwanego poziomu temperatury przez pacjenta. Dodatkowo użycie tego lasera znacznie skraca czas zabiegu, bywa że trwa on tylko kilka minut.

Szybkość efektów

Rezultaty skorzystania z Lasera Vectus, są widoczne już po pierwszym zabiegu. Dla maksymalizacji efektu i pozbycia się problemu owłosienia zaleca się przeprowadzenie około 5 zabiegów, w odstępach od 4 do 10 tygodni. Po takiej sesji zabiegów, mamy praktycznie pewność, że skóra została całkowicie wydepilowana, a nowe włosy już się na niej nie pojawią. Uczucie dyskomfortu zostaje zastąpione uczuciem szczęścia, ponieważ nie trzeba już tracić czasu i pieniędzy na stosowanie bolesnych sposobów depilacji, które przynoszą tylko krótkoterminowe rezultaty.

Tysiące kobiet nie może się mylić

Przede wszystkim warto jednak zwrócić uwagę, że z Lasera Vectus skorzystało na świecie tysiące Klientów. Niemal wszyscy z nich byli bardzo zadowoleni z rezultatów zabiegu.


Na zabieg depilacji laserowej Vectus umówisz się w gabinetach profesjonalnej kosmetologii:

Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski
ul. Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk Wrzeszcz
tel. +48 791 604 604

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.