Nowe Polaszki. "Czołówka" dwóch volkswagenów - dwie osoby w szpitalu

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 10:12
fot. archiwum

W niedzielne popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Nowych Polaszkach, gdzie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby.

W niedzielę około godziny 15. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku w Nowych Polaszkach. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów.

- Z ustaleń mundurowych wynika, że kierująca VW Pantheonem 34-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła z jadącym z naprzeciwka VW Passatem, którym kierowała 38-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Wskutek zdarzenia do kościerskiego szpitala trafili kierująca passatem oraz 13-letni pasażer tegoż pojazdu.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.